Blog

Rodzina na swoim

Młodzi ludzie mają w Polsce prawdziwy problem ze sfinansowaniem zakupu pierwszej w życiu nieruchomości. Aby poprawić beznadziejną sytuację na rynku kredytu dla młodych ludzi, państwo wprowadziło Rodzinę na Swoim, która miała pomóc całemu rynkowi dewelopersko- kredytowemu stanąć na nogi. Jak wyszło, wiadomo. Jak zwykle niezbyt pozytywnie. Plan działał, ale nie na założoną skalę, a „przekręty” bankowe były na porządku dziennym. Cóż, chyba takie mamy realia. Nikomu nie da się dogodzić, a każdy nawet dobry pomysł jest w końcu przez rynek weryfikowany. Państwo powinno jednak dalej działać w tym obszarze, ponieważ widać tu duży potencjał rozwoju. Warto przecież wspomagać młodych bardzo ambitnych Polaków.

W Polsce w dużym stopniu społeczeństwo przesiąknięte jest postawą roszczeniową, którą daje się zauważyć także na rynku kredytów hipotecznych. Każdy potrzebuje pomocy, ale nie każdy może dostać kredyt preferencyjny. Sprawdź czy Ty zaliczasz się do grupy szczęśliwców. Poznaj sekrety programu Rodzina na Swoim i zdecyduj czy chcesz otrzymać dotację na spłatę rat kredytu. Wymarzone mieszkanie jest w zasięgu Twoich rąk. Musisz jednak sięgnąć najpierw po profesjonalną wiedzę. Z nami to będzie o wiele łatwiejsze. Zapraszamy.

Młody Polak chcąc założyć rodzinę musi się srogo napracować i w zasadzie warunki gospodarcze w ogóle mu nie sprzyjają. Istnym Robin Hoodem okazuje się w tym wypadku państwo, które realizuje program Rodzina na Swoim, będący bardzo popularnym dodatkiem do kredytu hipotecznego dla młodych małżeństw oraz osób samotnie wychowujących dzieci, ale nie tylko. Single po ostatnich zmianach, także należą do grupy beneficjentów. Chcesz poznać więcej ciekawostek. Zapraszamy do czytania artykułów!

Podstawy teoretyczne nigdy nie zgadzają się z praktyką. Tak też było w czasie realizacji Rodziny na Swoim, ambitnego programu rządowego, który miał zmusić miliony Polaków do zakładania rodzin i kredytowania nieruchomości. Rzeczywistość? Jak zwykle szara, a wyniki słabe. Być może po tych doświadczeniach powstanie coś o wiele lepszego. Na razie jednak można korzystać z tego co jest. Szansę masz do 31 grudnia 2012, wtedy Rodzina na Swoim wyłączy zegar i odda się zapomnieniu.

colway kosmetyki