Podziękowania za życzenia

Otrzymałeś życzenia urodzinowe? Nie zapomnij wysłać podziękowania za życzenia.

Podziękowania za życzenia

Bardzo dziękuje za życzenia
I przesyłam serdeczne pozdrowienia.
Dziękuję za dobro, które dla mnie czynicie
I sprawiacie, że czuje się znakomicie!
Jesteście wielcy i wspaniali i wiem jedno,
że te piękne i szczere życzenia spełnią się na pewno.
Serce mi z radości mocniej bije
I dzięki wam znowu wiem, że żyje!

Bardzo dziękuje, za wasze szczere, z głębi serca płynące życzenia. To niesamowite uczucie mieć świadomość, że są ludzie, którzy pomimo odległości pamiętają o Tobie i dobrze Ci życzą. Mam nadzieję, że niedługo uda się nam spotkać i wtedy będę mógł osobiście wyrazić wdzięczność, za tak miłe i ciepłe słowa.

Podziękowania za życzenia urodzinowe

Tak bardzo dziękuje za Twe ciepłe słowa, dzięki nim wiem, że jestem miłością twojego życia i nic ani nikt tego nie zmieni. Twoje życzenia są dla mnie ważniejsze niż najcenniejszy prezent, gdyż pokazują ile znaczę dla Ciebie i, że pomimo odległości jestem w Twoim sercu. Całuję Cię mocno i z utęsknieniem czekam na spotkanie.

Niech te słowa wyrażą, co me serce czuje,
Ja w prostych słowach mówię Ci dziękuje!
To wielka radość życzenia tak szczere przyjmować
To jest najlepsze, co mogliście mi darować!
Wiem, że wasze myśli ze mną zawsze są
Więc przyjmijcie wdzięczność mą!
Serdecznie pozdrawiam i mocno ściskam i mam nadzieje, że szybko się zobaczymy

Podziękowanie za życzenia

Bardzo dziękuje za życzenia urodzinowe i wspaniały prezent, który mi podarowaliście. To był naprawdę strzał w dziesiątkę. To bardzo miłe uczucie mieć takich przyjaciół, którzy zawsze, bez względu na wszystko pamiętają i bez względu na okoliczności można na nich liczyć. Nie macie pojęcia jak dobrze, że jesteście!

Dziękuje ci, że jesteś, za każde słowo, za każdy gest, bo przy tobie wszystko ma sens. Gdy mnie przytulasz wszystko jaśniejsze się staje i dla mnie te drobne gesty znaczą więcej niż ci się wydaje. Bez ciebie nic nie było takie same i mam nadzieje, że już zawsze, bez względu na wszystko będziemy razem. Kocham Cię!

Podziękowania za życzenia urodzinowe na fejsie

Tak miło jest otrzymać życzenie z okazji urodzin! Bardzo dziękuje, że jak co roku pamiętaliście! Dzięki nim dzień ten nabrał innego blasku, a świadomość upływającego czasu nie jest tak przerażająca, gdy są ludzie, którzy pamiętają i na których można liczyć. Pozdrawiam was serdecznie i dziękuje za wszystko!

Dziękuje ci moja kochana siostro za te wszystkie dni i lata, które było dzieleniem ze sobą świata. I choć razem już nie mieszkamy, to zawsze będziesz mi najbliższą osobą, moją przyjaciółką, która rozumie mnie tak dobrze jak nikt inny. Pamiętaj, że obojętnie co się w Twoim życiu wydarzy, ja zawsze będę z Tobą.

Podziękowania za życzenia urodzinowe na fb

Dziękuję wszystkim za życzenia i pamięć! To ludzka życzliwość sprawia, że człowiekowi chce się podejmować nowe wzywania, ze chce się marzyć i z nadzieją patrzeć na to co przyniesie los. Nie mogę każdego osobiście uścisnąć, ale chce abyście wiedzieli, ze Jesteście dla mnie bardzo ważni, I jeszcze raz dziękuje!

Ze wszystkich życzeń, które dziś dostałem, Twoje są najważniejsze. Dziękuje Ci. Czekałem na nie. Nie zawsze mogę być przy Tobie, ale nawet, kiedy jestem daleko, pamiętaj, że jesteś w moim sercu. Zależy mi na Tobie tak bardzo, że nie umiem tego wyrazić słowami. Wydają się takie mało znaczące. Wolałbym móc Cię teraz uściskać. Zrobię to, kiedy się zobaczymy.

Oficjalne podziękowania za życzenia urodzinowe

Mówią, że ludzi poznaje się po ich czynach, nie po słowach, bo łatwo przychodzi powiedzenie czegoś, niż zrobienie. Dziś zakończył się kolejny rok mojego życia, a zaczął nowy. Nowy rok to nowe szanse do wykorzystania. Wezmę sobie mocno do serca te życzenia, bo skłoniły mnie do refleksji. Dziękuje za te ważne słowa.

Ktoś kiedyś powiedział, że niektórzy ludzie szukają pięknych miejsc, a inni sprawiają, że miejsca stają się piękne. Twoje życzenia wypełniły ten dzień szczególnym blaskiem, właściwego dla urodzin. Dziś czuję się bardzo popularna:) Ale to do Twoich słów będę wracała myślami. Dzięki Ci za tą mądrość. I za bliskość Ci też dziękuje.

Podziękowanie za życzenia na fb

Dziękuje Ci, że ze mną jesteś –

Dziękuje Ci za wszystkie wspólne dni
za godziny
za minuty
za sekundy
Za cały czas.

Dziękuje Ci za każde słowo
za każdą myśl
wypowiedzianą nawet obcesowo.

Dziękuje Ci
bo jesteś
bo jesteśmy
Bo razem jest łatwiej.

Dziękuje Ci za miłości kwiat
za gniew
za łzy
za słonce
i za deszcz.

Dziękuje Ci!

Dziękuje wszystkim za pamięć i życzenia, układają się one we wspaniały bukiet życzliwości. Bukiet, który pachnie jak przepiękne róże. To niesamowite uczucie, gdy ma się świadomość, że jest się otoczonym tyloma ludźmi, którzy dobrze ci życzą i chcą Twojego szczęścia. Jesteście naprawdę wspaniali i mam nadzieje, że to się nigdy nie zmieni.

Dziękuje ci moja kochana siostro za te wszystkie dni i lata, które było dzieleniem ze sobą świata. I choć razem już nie mieszkamy, to zawsze będziesz mi najbliższą osobą, moją przyjaciółką, która rozumie mnie tak dobrze jak nikt inny. Pamiętaj, że obojętnie co się w Twoim życiu wydarzy, ja zawsze będę z Tobą.

Podziękowania za życzenia na fb

Moja największa miłości nawet nie wiesz, jak moja miłość do Ciebie jest ogromna! Jesteś najcudowniejszym człowiekiem na świecie. I dziękuje Ci, że po prostu jesteś i jesteś mój! Dziękuje Ci za każdy spędzony razem dzień, za każdą godzinę, za każdą minutę i sekundę bycia we dwoje. Dziękuje Ci za radość i bezpieczeństwo. Dziękuje Ci.

Serdecznie dziękuje za życzenia zdrowia, radości i pomyślności. Serdecznie dziękuje za życzenia wypowiedziane tutaj i teraz. Są dla mnie bardzo ważne, ponieważ niosą nadzieję na lepszą przyszłość, a to jest naprawdę wspaniałe. Dzięki okazanej mi życzliwości wiem, że otaczają mnie wspaniali ludzie. Serdecznie dziękuje za życzenia!

Dziękuję za życzenia urodzinowe

Żeby nie było nudno
Wierszem podziękuje prostym
Słowami podziękuje kilkoma
Kilka zwrotek złożę
Pewnie bez rymów
Ale kwestię tę dokładnie wyłożę

Dziękuje za wszystko
Za życzenia
Za kwiaty
Od mamy i taty

Dziękuje Wam
Za pamięć i przyjaźń
Za ten dar, co jedyny jest!
Dar bycia z Wami
Dziękuje Wam serdecznie!

Bardzo dziękuje za życzenia, które otrzymałam od tak wielu osób – tych najbliższych, bliskich i tych dalszych i nawet tych, których zupełnie nie znam! To wielka dla mnie radość, a jednocześnie chwila do zastanowienia się, ponieważ nie wiem, jak mam Wam wszystkim podziękować za tak miłe słowa! Może po prostu powiem – dziękuje Wam wszystkim za życzenia!

Życzenia podziękowania

 

Dziękuje Ci
za dobre dni
za ciche dni
za złe dni
za wszystkie dni

te deszczowe
i te słoneczne

za zabawę i śmiech
za radość
za smutek

za wszystko, co życie nam daje!

Dziękuje Ci!
za dar bycia blisko
za wszystko
co najlepsze
i najgorsze

za pełnię uczuć
za pustkę, gdy Cię nie ma
za troskę
za miłość

Dziękuje Ci!