Życzenia urodzinowe dla taty

Przychodzimy z pomocą osobom, które nie lubią lub nie potrafią składać życzeń urodzinowych dla taty. Z myślą o nich stworzyliśmy portal internetowy, na którym publikujemy gotowe wzory życzeń. Dostęp do naszej strony jest zupełnie darmowy. U nas znajdą Państwo różnorodne życzenia świąteczne. Dysponujemy całą masą żartobliwych wierszyków z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Strona internetowa, o której zamierzamy napisać przedstawia gotowe wzory życzeń, głównie świątecznych: z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Publikujemy zabawne, krótkie wierszyki, świetnie nadające się do wysłania za pośrednictwem sms-a lub maila. U nas znajdziesz również życzenia, jakie można składać w innych okolicznościach, np. z okazji urodzin.

Życzenia dla taty na urodziny

Kochany tatusiu, dziś Twoje urodziny. W tym wyjątkowym dniu życzę Ci samych pogodnych dni, dużo uśmiechu i mocnego zdrowia. Niech kolejne lata Twojego życia będą niekończącym się pasmem sukcesów i realizacji kolejnych zamierzeń. Dużo szczęścia, miłości i pełnego nadziei spoglądania na każdy kolejny dzień życia.

Kochany Tatusiu, niech w tym pięknym dniu Twoich urodzin spełni się to wszystko o czym skrycie marzysz. Idź dalej przez życie z taką pogodą ducha jak do tej pory i bądź wciąż takim silnym oparciem dla całej naszej rodziny. Życzę Ci pasma zawodowych i prywatnych sukcesów oraz wielu chwil radości i życiowego spełnienia.

Życzenia urodzinowe dla taty od córki

Wszystkiego najlepszego Tatusiu kochany,
Żebyś nie był ciągle zapracowany,
Wolne chwile z nami spędzał będziesz miło,
Aby Twoje życie szczęśliwe było!
Życzymy Ci zdrówka i marzeń spełnienia,
Życia bez smutków, bez żadnego zmartwienia.
Za to, że przy nas zawsze jesteś dziś Ci chcemy podziękować,
Powiedzieć, jak bardzo Cię kochamy i prezenty podarować.

Tata – wzór dla syna i córki także,
Mężny i silny jest, a jakże!
Kiedy jest zdenerwowany,
Dzieciaki uciekają do mamy.
Ale za chwilkę do niego wracają
I z całych sił się przytulają.
Bo tatuś to taki kochany gość,
Mimo, że dzieci czasem dają mu w kość!

Życzenia na urodziny dla taty

Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń
żeby co rano gościł na twoich ustach uśmiech.

Tego Kochany Tato Ci życzę

Kochany Tato!
w dniu twojego święta ktoś bardzo ciepło myśli i pamięta
pamięta o tobie i śle ci życzenia by się spełniły twe marzenia

Życzenia na urodziny taty

Wszystkie najpiękniejsze chwile spędziłam z Tobą, drogi tatusiu. Wspomnienia te będą najsłodszymi przez resztę mojego życia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Chcę abyś żył przez tysiąc lat!

Tato, jesteś największą radością mojego życia! Dzisiaj z okazji Twoich urodzin, pragnę podziękować za każdą rzecz, którą zrobiłeś dla mnie w życiu i za każdy uśmiech, który mi dałeś. Niech szczęście i zdrowie nigdy Cię nie opuszcza!

Życzenia urodzinowe dla ojca

Jesteś jedyną osobą, która zawsze we mnie wierzyła. Dziękuję Ci najdroższy Tato i życzę cudownych urodzin!

Może nigdy Ci tego nie mówiłem, ale zawsze moim marzeniem było być podobnym do Ciebie gdy dorosnę. Jesteś najlepszym przykładem doskonałego człowieka i ojca. Życzę Ci dużo zdrowia i szczęścia. Aby dobro, którym obdarowujesz innych ludzi, nigdy Cię nie opuszczało!

Życzenia dla taty z okazji urodzin

Drogi Tato,
dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie gdy tego potrzebuję i wspierasz mnie we wszystkich moich działaniach. Z okazji urodzin życzę Ci spełnienia marzeń i ciągłej realizacji!

Tato kochany sto lat Ci życzymy
i o jeszcze więcej wyrozumiałości prosimy.

Mój Tato kochany,
życzę Tobie byś w każdym momencie był uśmiechnięty,
by Ci radości do życia nie brakowało
i by zawsze ze mną bawić Ci się chciało.

Tato, tatku, tatusiu –
dziś są twoje urodziny,
więc Ci życzę uśmiechniętej miny,
życzę Tobie wiele radości,
z dzieci pociechy i zera złości,
życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń
i podróży pełnych wrażeń.

Ojcze miły, dobrotliwy,
bądź wesoły i szczęśliwy,
niech Ci wszystko dobre służy,
żyj spokojnie i bez burzy.

Życzenia urodzinowe dla taty od syna

Wszelkie najpiękniejsze chwile spędziłam z Tobą, drogi tatusiu.
Wspomnienia te będą najsłodszymi przez resztę mojego życia.
Wszystkiego dobrego z okazji urodzin!
Chcę abyś żył przez tysiąc lat!

Wszystkiego dobrego, życia szczęśliwego,
spełnienia marzeń tudzież wielu wrażeń,
samochodu szybkiego, domu fajnego,
wszystkiego, wszystkiego najlepszego.

 

Przyjmij, Kochany Tato,
z całego serca płynące życzenia urodzinowe:
dobrego zdrówka, wiele optymizmu
i spełnienia wszystkich marzeń.

Mój Tato kochany,
życzę Ci byś zawsze był szczęśliwy,
by Ci radości do życia nie brakowało
i by zawsze ze mną grać Ci się chciało.

Wszystkiego dobrego Tatusiu kochany,
Żebyś nie był cały czas zapracowany,
Wolne chwile z nami spędzał będziesz miło,
By Twoje życie szczęśliwe było!
Życzymy Ci zdróweczka i marzeń spełnienia,
Życia bez smutków, bez żadnego zmartwienia.
Za to, że przy nas zawsze jesteś dziś Tobie chcemy podziękować,
Powiedzieć, jak bardzo Cię kochamy i prezenty podarować.

 

Nasza strona to odpowiedź na życzenia osób, których życzeniem jest znalezienie jak najlepszych życzeń. Dlatego z myślą o osobach, niepotrafiących lub nie lubiących samodzielnie wymyślać życzeń, które składa się przy różnych okazjach, stworzyliśmy stronę internetową z gotowymi wzorami. Nasze życzenia to głównie bożonarodzeniowe, noworoczne i wielkanocne wierszyki i żartobliwe rymowanki- najlepsze do wysłania za pośrednictwem sms-a lub poczty elektronicznej. Prezentujemy także życzenia z okazji urodzin i imienin.Wejdź na naszą stronę internetową. Znajdziesz tu wzory życzeń, które możesz składać przy różnych okazjach, takich jak święta, urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Babci. Szczególny nacisk kładziemy na życzenia świąteczne- bożonarodzeniowe i wielkanocne. Prezentujemy szeroki wybór zabawnych rymowanek i wierszyków, które możesz wykorzystać jako świąteczne sms-y do rodziny i znajomych. Publikujemy też bardziej uroczyste teksty, nadające się do bezpośredniego kontaktu z osobą, której chcemy złożyć życzenia.

Nasza firma stworzyła od podstaw nowoczesną i atrakcyjną stronę internetową, publikującą wzory różnorodnych życzeń. U nas znajdziesz oryginalne i ciekawe życzenia świąteczne- bożonarodzeniowe, noworoczne wielkanocne, a dostęp do nich jest całkowicie darmowy. Prezentujemy zabawne, wywołujące uśmiech na twarzy rymowanki i wierszyki. Najlepsze świąteczne sms-y i mail-e. Osobom, które chcą w życzenia włożyć trochę więcej powagi, proponujemy wzruszające maksymy i cytaty z poezji. Dla każdego coś miłego. Zapraszamy do skorzystania z gotowego rozwiązania dla osób, które nie lubią łamać sobie głowy nad układaniem życzeń. Tym rozwiązaniem jest stworzona przez nas strona internetowa, prezentująca gotowe wzory życzeń, jakie można składać przy różnych okazjach. Publikujemy życzenia świąteczne- bożonarodzeniowe, noworoczne, wielkanocne, jak również urodzinowe, imieninowe, z okazji Dnia Matki, czy Dnia Ojca. U nas znajdą Państwo zabawne wierszyki, świetnie sprawdzające się jako świąteczne sms-y, jak i wzruszające maksymy.