Życzenia na roczek

W ostatnich latach dość popularne stało się w Polsce obchodzenie pierwszych urodzin dziecka, tzw. „roczku”. Moment ten jest przełomowy zarówno dla dziecka, jak i samych rodziców. Po pierwsze najtrudniejszy okres mają już oni za sobą, a po drugie zaczyna się właśnie intensywny rozwój dziecka i wkracza ono jakoby na inny poziom. Organizowanie hucznych imprez w okazji roczku jest dzisiaj na porządku dziennym, ale bardzo często osoby zaproszone na tą imprezę nie mają pojęcia co kupić maluchowi. Prezenty na roczek to rzeczy specyficzne i powinny być dokładnie przemyślane.

Życzenia na roczek

Dzisiaj kończysz 1 Roczek.
To w dorosłość pierwszy kroczek.
Żebyś zdrowo się chowała,
Rodziców zawsze słuchała,
Radośnie się bawiła,
Nowych rzeczy szybko uczyła,
Świat wokół Ciebie poznawała,
I często się uśmiechała.
By twe dzieciństwo było piękne i radosne
Jak rozkwitające kwiaty na wiosnę.
Tego właśnie ci życzymy,
I składamy w Twe urodziny.

Kochana (imię) !!!
W każdej chwili, zawsze, wszędzie
Niech Ci w życiu dobrze będzie!
Niech Cię dobry los obdarzy
Wszystkim, o czym tylko marzysz!

Życzenia urodzinowe na roczek

W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzę Ci ( imię)
aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały.
By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny,
co rozwiewa wszystkie smutki!
Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów,
dużo zdrowia, no i serca Twoich bliskich….
Mnóstwo wielkich buziaczków przesyła: ……

Dziś kończysz roczek

stawiasz pierwszy kroczek
wszyscy się cieszymy życzymy
ci (imie) zdrowia szczęścia radości pomyślności

Życzenia na 1 urodziny

Na roczek – czerwony smoczek.
Na trzy latka – \”Chatka Puchatka\”.
Na pięć latek – parostatek.
Na siedem lat – rowerek \”Skrzat\”
A na osiemnastkę co?
Harley, skóra to jest to!
Ćwieki, chromy, zimna stal.
Dajesz kopa, no i w dal!

dzisiaj jest wazny dzien
dla ciebie i twojej rodziny
bo nareszcie nadeszly TWOJE PIERWSZE URODZINY.
W dniu tak wyjatkowego swieta
niech radoscia blyszcza oczeta
niech usmiech na twarzyczce gosci
rzadko sie zasmucaj ,miej wiele radosci.
Odkrywaj swiat z zaciekawieniem
zameczaj wszystkich o nim mowieniem
poznawaj nowe dzieciaki
kochaj wszystkie zwierzaki
szanuj mamę i tatę
i miej dużo frajdy z bratem

Życzenia na 1 roczek

Była mała dziecinka,Ni to chłopiec ,ni dziewczynka,ot słodki okruszek,co ledwie wystawał z pieluszek.A dziś ten okruszek mały kończy ROCZEK cały.

W dniu Twych… urodzin
W dniu Twego święta
Niech buzia Twa będzie uśmiechnięta
Przez cały czas jak słoneczko na niebie
Bo serduszko, KOCHAMY Ciebie!

Roczek życzenia

 

W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!!

W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
Dalej żyrafy… lisy… niedźwiedzie…
Na samym końcu pyszny tort jedzie…
Zające z miną uśmiechniętą wołają:
„Dziś jest Twoje święto…”
Jadą do Ciebie życzenia… jadą…

Życzenia roczek

 

Życzenia z okazji roczku

 

Jesteśmy firmą, świadczącą usługi internetowe. Naszą najnowszą inwestycją jest portal, na którym publikujemy gotowe wzory różnorodnych życzeń. Na stronie znajdziesz przede wszystkim życzenia bożonarodzeniowe i wielkanocne, jednak są tu również życzenia z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, czy Dnia Matki. Dostęp do nich jest całkowicie darmowy.Jeśli przeszukujesz Internet, pragnąc znaleźć oryginalne i ciekawe życzenia świąteczne, to dobrze trafiłeś. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy stronę z gotowymi wzorami życzeń bożonarodzeniowych i wielkanocnych. Publikujemy tu zabawne, rymowane wierszyki, które świetnie nadają się do tego, by być wykorzystane jako świąteczne sms-y. Wejdź na naszą stronę i sam zobacz.

Jeżeli jesteś ojcem chrzestnym lub matką chrzestną, to sprawę masz jakoby ułatwioną. W puli prezentów w tym przypadku występuje najczęściej:
– złoty medalik z Matą Boską – kupowany jest równie chętnie przez chrzestnych, jak i chrzestne. Ta pierwsza biżuteria dziecka jest z nim przez całe życie i takie prezenty na roczek pojawiają się najczęściej w rodzinach katolickich.
– Srebrna łyżeczka – właściwie nie wiadomo skąd się wziął się zwyczaj kupowania takiej łyżeczki i do czego jest ona potrzebna, ale pomysł ten jest w pewnym sensie i oryginalny i tradycyjny. Srebrny element zastawy być może symbolizuje dobrobyt, jaki istniał przed wiekami w rodzinach szlacheckich.
– rowerek – jeżeli dziecko zaczyna chodzić, można się spodziewać, że w najbliższym czasie jego aktywność fizyczna zacznie wzrastać i taki prezent będzie jak znalazł. Rowerki dziecięce w zależności od wielkości i modelu kosztują od 200 do około 800 zł, więc granica cenowa jak najbardziej odpowiada powinnościom rodziców chrzestnych.
– dodatkowo pamiątka chrztu – do kupienia w większości sklepów z pamiątkami czy papierniczych.

Ktoś, kto nie jest chrzestnym, może wybierać spośród nieograniczonej wręcz liczby możliwości. Prezenty na roczek od rodziny i znajomych nie muszą być tak okazałe, jak te od rodziców chrzestnych. Bardzo popularne są zabawki, ale tu trzeba mieć na uwadze fakt, że dzieci po pierwsze szybko nudzą się zabawkami a po drugie psują je, więc dobrze byłoby, aby to, co kupimy miało jak najlepszą jakość.

Prezenty na roczek to również ubranka i zestawy edukacyjne i o ile w przypadku tych pierwszych konieczna jest wiedza na temat rozmiarów dziecka, to już te drugie stwarzają nam ogromne pole do popisu. Zestawy edukacyjne to doskonałe prezenty na roczek. Występują w ogromnej liczbie kombinacji, począwszy od mini kuchni, w których mała dziewczynka może „gotować” obiadki, po wszelakiego typu maty grające, inteligentne namioty itp. Wybór takiego urządzenia daje podwójną korzyść, dziecko jednocześnie uczy się i bawi a jego rozwój jest stymulowany poprzez konieczność poznania zasad, ja jakich dany zestaw funkcjonuje.

Nadal często kupowane są lalki, samochodziki na napęd i książki. I w tych prezentach również nie ma nic złego, wszak dziecko ma określone potrzeby i właśnie takie przedmioty najlepiej je zaspokajają. Oczywiście bywają też prezenty dość oryginalne, jak np. sfinansowanie wycieczki do Disneylandu czy karnet do figloraju, ale trzeba pamiętać, że roczne dziecko jest jeszcze zbyt małe, aby móc odczuć jakiekolwiek korzyści wynikające z takiego prezentu.

Niektórzy goście dają pieniądze i uważają, że to rodzice malucha wiedzą najlepiej czego mu potrzeba i za sprezentowaną sumę będą mu to w stanie kupić, ale jednak własnoręczne wybieranie prezentu daje o wiele większą frajdę, nie mówiąc już o uśmiechu szczęśliwego dziecka, które ten prezent odbiera.